Series
Ratings
110
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0
When Will Ayumu Make His Move?Rated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.0
Urusei YatsuraRated ★ 0.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 0.5
Dagashi KashiRated ★ 0.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0