Series
Ratings
199
The Good DoctorRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Medical InvestigationRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Take Me to Love & MealRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Shoku no GunshiRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5