Series
Ratings
133
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5