Titles you rated
- The GuiltyRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
Sunset in My HometownRated ★ 2.5
ReminiscenceRated ★ 3.0- In the Shadow of the MoonRated ★ 3.0
- Sweet GirlRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
The Woman In The WindowRated ★ 4.0