Series
Ratings
135- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5