Series
Ratings
88
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0- So, You Make ItRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
Around The TableRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.5- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- My Melody & KuromiRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0- QueenmakerRated ★ 3.5
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5