Series
Ratings
19
Fugitive BoysRated ★ 3.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
PenanceRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0