Series
Ratings
307- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- TriggerRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
She Would Never KnowRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- QueenmakerRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- My Perfect StrangerRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5