Movies
Ratings
163
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0