Series
Ratings
45- Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5- HAPPY!Rated ★ 4.0