Series
Ratings
11
All My Love For YouRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0

7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0