Series
Ratings
20
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0