Series
Ratings
190
Little WomenRated ★ 4.0
Kiss Scene in YeonnamdongRated ★ 2.0
4 Reasons why I hate ChristmasRated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Live OnRated ★ 2.0- Growing SeasonRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
- The Devil Wears Jung NamRated ★ 3.5
- Things That Make Me GrooveRated ★ 4.0