Series
Ratings
13- Everybody Hates ChrisRated ★ 2.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 0.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
- Big ManRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0