Series
Ratings
40
Reborn RichRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5

Good DoctorRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0