Series
Ratings
40
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
BeybladeRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5