Series
Ratings
42
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0- Sweet BearRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0