Series
Ratings
211
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
StyleRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 5.0
ResetRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0