Series
Ratings
68
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 3.0- Cross GameRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
Clannad After StoryRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.5
ChobitsRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0- Can We Love?Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0