Series
Ratings
23- Crime SceneRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Age of HeroesRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5