Series
Ratings
29
Band of BrothersRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0