Series
Ratings
78
Be MelodramaticRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Call It LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- The Killing VoteRated ★ 3.0
- Black KnightRated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.0- SomebodyRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
- A Model FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 4.5