Series
Ratings
33
Legal High 2Rated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0