Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- HungerRated ★ 2.5
- Train DreamsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0