Series
Ratings
30
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0