Series
Ratings
61
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The King's FaceRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.5- Nonstop 5Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0