Movies
Ratings
235
The DoubleRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
Operation CiceroRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Eye of the NeedleRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
DeceptionRated ★ 3.0
The ConnectionRated ★ 3.5
The Devil's DoubleRated ★ 3.5
DeadfallRated ★ 3.0
We Own the NightRated ★ 3.5
RedactedRated ★ 2.5
AttritionRated ★ 2.0- The Surrogate WombRated ★ 3.5
Dark WatersRated ★ 3.5
Rescue Under FireRated ★ 3.0
Shadows in ParadiseRated ★ 2.5
Secret in Their EyesRated ★ 3.5
Harry BrownRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5