Series
Ratings
118- Lala LandRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Ash vs Evil Dead Season 3Rated ★ 5.0
Ash vs Evil Dead Season 2Rated ★ 5.0
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0