Series
Ratings
42- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Delicious GuysRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
LostRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0