Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Cheer UpRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0- Tracer Season 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5