Series
Ratings
357- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The Four SeasonsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- One DayRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- RipleyRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- SANCTUARYRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5- Atlanta Season 4Rated ★ 3.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
- Not OthersRated ★ 5.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 4.0