Movies
Ratings
298
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.5