Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
PianoRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0