Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0