Movies
Ratings
14
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 0.5
BedevilledRated ★ 5.0- Love Lasts Three YearsRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0