Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
My Strange HeroRated ★ 4.0- Sixth SenseRated ★ 3.5
Soul EaterRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0- Jinny's KitchenRated ★ 3.5
- Big MouthRated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5