Series
Ratings
47- Andor Season 2Rated ★ 4.5
- Andor Season 1Rated ★ 4.5
- BeckhamRated ★ 4.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Dream ProductionsRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.5
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Secret InvasionRated ★ 3.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.5- The Book of Boba FettRated ★ 3.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
- The Hungry and the HairyRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0- Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0- Amazing SaturdayRated ★ 4.5
- Street Woman FighterRated ★ 4.5