Titles you rated
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- The Kidnapping DayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- Doona!Rated ★ 3.0
Beach BoysRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0