Series
Ratings
22
The GuestRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
- Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
- Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- CelebrityRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5