Series
Ratings
44
Awkward.Rated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0