Movies
Ratings
276
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0