Series
Ratings
90
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
KairosRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5