Series
Ratings
41
Bad GuysRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0