Movies
Ratings
198
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 2.0

The PrisonRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0- Bloody ReunionRated ★ 0.5