Series
Ratings
127
Dead to MeRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5- The ChairRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Killing EveRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0