Titles you rated
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Queen WooRated ★ 4.0
- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 5.0
- Our Dating SimRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- My DaemonRated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 5.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0