Series
Ratings
48
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5- Modern FamilyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5