Series
Ratings
69
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0