Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
21Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.5