Movies
Ratings
1269
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
- Pretty CrazyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Lost in StarlightRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.5